Renowacja schodów Warszawa

Schody w Twoim domu lub biurze nie prezentują się już tak estetycznie, jak jeszcze kilka lat temu? Widać na nich zarysowania, a powierzchnia stała się matowa i nieatrakcyjna? Doskonałym rozwiązaniem w takim wypadku jest odświeżenie ich wyglądu. Nasza firma świadczy wysokie jakości usługi związane z renowacją schodów w Warszawie, w tym cyklinowanie i malowanie. Nie musisz wydawać znacznej sumy na zakup nowych schodów – wystarczy powierzyć pracę w doświadczone ręce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Renowacja schodów – Warszawa

Schody wykorzystywane są w domach jednorodzinnych, można znaleźć je również w dwupoziomowych mieszkaniach, biurach czy instytucjach publicznych. Każdy z właścicieli chce, aby wnętrze utrzymane było w dobrym stanie i prezentowało się atrakcyjnie. Niestety często użytkowane schody mogą ulec zniszczeniu, tracą swój kolor, pomysł, a na powierzchni pojawiają się zadrapania czy inne usterki. Co zrobić, w przypadku schodów drewnianych, aby zachować ich dobry wygląd? Najlepszy rozwiązaniem jest decyzja o renowacji schodów. Warszawa to obszar działania naszej firmy – świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Renowacja schodów to budżetowe rozwiązanie, które odnowi wygląd nawet bardzo zniszczonych konstrukcji.

Renowacja schodów w Warszawie polega na odnowieniu powierzchni poprzez cyklinowanie, malowanie oraz zabezpieczenie. Cały proces jest niezwykle dokładny, co daje niesamowite efekty. Nawet mocno zniszczone schody będą prezentować się bardzo atrakcyjnie – malowanie odmieni kolor powierzchni i nada im nowego blasku. W jaki sposób przygotować się do tego zabiegu? Należy mieć na uwadze, że nie ma konieczności wyłączenia schodów z użytku – lata praktyki i sprawność specjalistów sprawiają, że nie ingerujemy znacząco w życie i wygodę domowników. Przed przystąpieniem do działania każdorazowo zapoznajemy się ze stanem schodów, aby wiedzieć, jakie działania będą konieczne do podjęcia. Musimy również dopasować odpowiednie odcienie farby, malowania oraz wybrać najlepsze sposób cyklinowania. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu wykonanie doskonałej pracy, która będzie spełniała wszystkie wymagania naszych klientów.

Renowacja schodów Warszawa – etapy działania

Pierwszym krokiem, jaki podejmujemy, jest zapoznanie się aktualnym stanem nawierzchni schodów. Na tej podstawie oceniamy, czy konieczne jest ściągnięcie całej warstwy popękanej farby, czy możemy zająć się jedynie fragmentem schodów. Szlifowanie możemy wykonać, wykorzystując do tego różnorodne metody pracy. Najtrudniejsze elementy czyścimy papierem ściernym lub bloczkami ściernymi. Do cyklinowania wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które pozwalają zachować wysoki poziom dokładności. W ten sposób uzyskujemy równą, gładką powierzchnię, bez wystających elementów czy nierównych wykończeń. Ten szybki zabieg jest doskonałym przygotowaniem drewnianej powierzchni do dalszej pracy związanej z lakierowaniem lub malowaniem. Kolejny etap to wykończenie schodów, tutaj należy wybrać odpowiedni produkt, aby efekt prezentował się estetycznie. Klient decyduje, czy życzy sobie jedynie lakierowanie, czy również malowanie. Farba musi mieć czas na wyschnięcie, aby można było znowu użytkować powierzchnię.

Nasza firma wyróżnia się wieloma latami doświadczenia. Nasi specjaliści to w pełni wykwalifikowani pracownicy, którzy wykonali już wiele zleceń. Podczas renowacji schodów w Warszawie wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia oraz preparaty, dzięki czemu mamy pewność znakomitych rezultatów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów